Komplexná správa sociálnych sietí

Full-service správa sociálnych a reklamných účtov. S našou pomocou, vás nemusí viac trápiť správa a založenie sociálnych sietí.

Sociálne siete predstavujú v dnešnom podnikaní jednu z kľúčových častí digitálneho marketingu. Kvalitne pripravená správa sociálnych sietí dokáže priniesť množstvo nových zákazníkov, ktorí by sa inak o vás vôbec nemuseli dozvedieť. Zabezpečujeme komplexnú správu vašich sociálnych sietí (analýza, založenie a nastavenie účtu, content, grafika, kampane, reporting)

Analýza

V tejto časti sa zameriame na komplexnú analýzu vášho podnikania. Zanalyzujeme konkurenciu, cieľovú skupinu a najmä vaše silné stránky, na ktorých budeme stavať.

Založenie a nastavenie účtu

Vytvoríme pre vás účty na sociálnych sieťach, poprípade v jednoduchosti „upgradneme“ staré stránky. O všetko sa postaráme, vyplníme základné informácie a môžeme prejsť na ďalší krok, ktorým je tvorba obsahu.

Content

Po dôkladnej analýze vášho podnikania sa zameriame na získanie a udržanie návštevníkov na sociálnych sieťach. Vytvoríme pre vás obsah, ktorý následne budeme publikovať na sociálnych sieťach. Obsah, ktorý bude publikovaný na sociálnych sieťach bude pripravený na vzájomnú konzultáciu v dostatočnom predstihu. 

Grafika

Tvorba obsahu nie je len o jednoduchom pridávaní príspevkom s textom. Okrem kvalitného textu zabezpečíme jedinečnú grafiku, ktorou sa jednoducho odlíšite od svojej konkurencie. 

Kampane

Dôsledné nastavenie kampaní na Facebooku predstavuje kľúč k získaniu návštevníkov, ktorí predstavujú potencionálnych zákazníkov. 

Reporting

Všetky aktivity vyhodnotíme po určenom období a následne pripravíme jednoduché reporty, podľa ktorých sa pripravíme na ďalšie časové obdobie. 

Oslovili sme vás ?

Napíšte nám.

Ponúkame fullservice pre vaše podnikanie

Realistický prístup k projektom

Šetríme váš čas a vaše peniaze

Neviete sa rozhodnúť o ktorú službu by ste mali záujem ? Prezrite si náš katalóg služieb

Prečítajte si viac zo sveta Digitálneho marketingu

16 decembra, 2022
Prečo je webová stránka dôležitá pre vaše podnikanie ?
Prečo je webová stránka dôležitá pre vaše podnikanie ? Webová stránka je dnes neoddeliteľnou súčasťou každého podnikania. Je to prvý kontakt mnohých zákazníkov s vašou značkou […]
5 septembra, 2022
Čo je to SEO a aký má význam pre vaše podnikanie?
Čo je to SEO a aký má význam pre vaše podnikanie? SEO je skratka pre „Search Engine Optimization“, teda optimalizáciu pre vyhľadávače. Ide o súbor aktivít, ktorých […]
5 septembra, 2022
Aké najväčšie benefity prináša digitálny marketing?
Aké najväčšie benefity prináša digitálny marketing? Digitálny marketing je dnes všade okolo nás a pre väčšinu firiem sa stal dominantným spôsobom, ako budovať povedomie o značke a získavať […]

Nepremeškajte žiadnu novinku od nás