Moderné grafické riešenia

Grafiku prispôsobujeme moderným trendom a najmä vášmu druhu podnikania, aby sme čo v najlepšej možnej miere zaujali vašich zákazníkov.

Doprajte svojej firme profesionálne grafické služby, originalita a kreativita sú pre nás základ. Moderný dizajn je v dnešnej dobe nutnosť, bez ktorej sa nezaobídete. Nie nadarmo sa hovorí, že obal predáva. Zabezpečujeme všetky grafické služby: dizajny stránok, dizajny aplikácií, logo, letáky, brožúry, posty na sociálne siete, reklamné bannery a mnoho ďalších.

Vizualizácie aplikácií

Vypočujeme si vaše predstavy a naši dizajnéri pre vás pripravia funkčný a atraktívny dizajn, ktorý bude podkladovo plne pripravený na odovzdanie vývojárom aplikácií. 

Vizualizácie stránok

Vypočujeme si vaše predstavy a naši dizajnéri pre vás pripravia funkčný a atraktívny dizajn, ktorý bude pripravený a následne odovzdaný našim developerom, ktorý zostavia webovú stránku presne podľa vašich predstáv. Pri tvorbe dizajnu vychádzame z vašich požiadaviek, ktoré sa snažíme zakomponovať do moderných trendov. Kladieme dôraz na atraktivitu, funkcionalitu a užívateľskú skúsenosť. 

Logo

Pri tvorbe loga sa rovnako ako pri tvorbe názvu zameriame na váš pohľad a názory, následne sa venujeme analýze, aby sme pre vás priniesli čo najkvalitnejšie návrhy, ktoré spolu následne odkonzultujeme.

Letáky

Pri tvorbe letákov sa rovnako zameriame na váš pohľad a názory, následne sa venujeme analýze, aby sme pre vás priniesli čo najkvalitnejšie návrhy, ktoré spolu následne odkonzultujeme.

Brožúry

Pri tvorbe brožúr sa rovnako zameriame na váš pohľad a názory, následne sa venujeme analýze, aby sme pre vás priniesli čo najkvalitnejšie návrhy, ktoré spolu následne odkonzultujeme.

Oslovili sme vás ?

Napíšte nám.

Ponúkame fullservice pre vaše podnikanie

Realistický prístup k projektom

Šetríme váš čas a vaše peniaze

Neviete sa rozhodnúť o ktorú službu by ste mali záujem ? Prezrite si náš katalóg služieb

Prečítajte si viac zo sveta Digitálneho marketingu

16 decembra, 2022
Prečo je webová stránka dôležitá pre vaše podnikanie ?
Prečo je webová stránka dôležitá pre vaše podnikanie ? Webová stránka je dnes neoddeliteľnou súčasťou každého podnikania. Je to prvý kontakt mnohých zákazníkov s vašou značkou […]
5 septembra, 2022
Čo je to SEO a aký má význam pre vaše podnikanie?
Čo je to SEO a aký má význam pre vaše podnikanie? SEO je skratka pre „Search Engine Optimization“, teda optimalizáciu pre vyhľadávače. Ide o súbor aktivít, ktorých […]
5 septembra, 2022
Aké najväčšie benefity prináša digitálny marketing?
Aké najväčšie benefity prináša digitálny marketing? Digitálny marketing je dnes všade okolo nás a pre väčšinu firiem sa stal dominantným spôsobom, ako budovať povedomie o značke a získavať […]

Nepremeškajte žiadnu novinku od nás