Brand Identity pre vaše podnikanie

Nelámte si hlavu s názvom a logom vašej spoločnosti, nechajte to na nás. Zabezpečíme kompletné Brand Identity od názvu, cez logo, až po všetky grafické prvky.

V modernom svete podnikania je základom odlíšenie sa od konkurencie, preto sa už na začiatku podnikania musíte sústrediť na budovanie vašej značky. Vytvoríme pre vás špičkový branding, ktorý vás odlíši od konkurencie a najmä zabezpečí rozpoznanie v očiach zákazníkov.

Názov

Názov vašej spoločnosti je jedna z prvých vecí, ktorá príde do kontaktu so zákazníkom. Pri tvorbe názvu sa zameriavame na viacero aspektov, jedným z nich je názor klienta, kedy si vypočujeme jeho predstavy a ciele. Druhým rovnako významným aspektom je analýza prostredia. Všetky naše predstavy a návrhy komunikujeme a prekonzultujeme s klientom. Zabezpečíme tvorbu chytľavého a pútavého názvu.

Tvorba loga

Zákazníci vás nepoznajú len podľa názvu, ale aj podľa loga. Logo určite netreba podceňovať, preto je dôležité mu venovať pozornosť. Názov a logo budujeme tak, aby si vás ľudia ihneď zafixovali. Pri tvorbe loga sa rovnako ako pri tvorbe názvu zameriame na váš pohľad a názory, následne sa venujeme analýze, aby sme pre vás priniesli čo najkvalitnejšie návrhy, ktoré spolu následne odkonzultujeme.

Ostatné

Firemná identita by mala čo najspoľahlivejšie definovať vaše podnikanie, pomocou nej sa zároveň odlišujete od konkurencie. Kľúčom je jednotnosť, v jednotnom štýle budete mať vedené vizitky, letáky, bannery, stránku a mnoho ďalších súčasti. 

Oslovili sme vás ?

Napíšte nám.

Ponúkame fullservice pre vaše podnikanie

Realistický prístup k projektom

Šetríme váš čas a vaše peniaze

Neviete sa rozhodnúť o ktorú službu by ste mali záujem ? Prezrite si náš katalóg služieb

Prečítajte si viac zo sveta Digitálneho marketingu

16 decembra, 2022
Prečo je webová stránka dôležitá pre vaše podnikanie ?
Prečo je webová stránka dôležitá pre vaše podnikanie ? Webová stránka je dnes neoddeliteľnou súčasťou každého podnikania. Je to prvý kontakt mnohých zákazníkov s vašou značkou […]
5 septembra, 2022
Čo je to SEO a aký má význam pre vaše podnikanie?
Čo je to SEO a aký má význam pre vaše podnikanie? SEO je skratka pre „Search Engine Optimization“, teda optimalizáciu pre vyhľadávače. Ide o súbor aktivít, ktorých […]
5 septembra, 2022
Aké najväčšie benefity prináša digitálny marketing?
Aké najväčšie benefity prináša digitálny marketing? Digitálny marketing je dnes všade okolo nás a pre väčšinu firiem sa stal dominantným spôsobom, ako budovať povedomie o značke a získavať […]

Nepremeškajte žiadnu novinku od nás